הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
אילו כיסויים נוספים מעבר לכיסויים שהזכרנו מומלץ לרכוש במסגרת הביטוח?
אם אתה עוסק בספורט אתגרי או סקי או אם אתה תרמילאי חשוב לרכוש כיסוי מתאים לספורט אתגרי ולאיתור וחילוץ נעדרים. בנוסף, אם הינך סובל מבעיות בריאותיות חובה לרכוש כיסוי להחמרה של בעיה קיימת אחרת תידרש לשלם את ההוצאות הרפואיות הנדרשות עקב ההחמרה בבעיה הרפואית הקיימת מכיסך.
האם קיימת השתתפות עצמית במקרה של הפעלת הביטוח?
לא תחול השתתפות עצמית במקרה של הוצאות בעת אשפוז, טיפול חירום בשיניים ושחזור מסמכים. בגין שאר המקרים גובה ההשתתפות העצמית יהיה בסך 50 $ בלבד למקרה ביטוח, למעט מקרה הקשור להרחבות בגין מטען עבורו תהיה ההשתתפות העצמית בסך 100 $.
אני טס היום ופתאום נזכרתי שאין לי ביטוח נסיעות לחו"ל. מה עושים?
אפשר לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בטלפון 8776* או דרך האינטרנט (on-line) ביום הנסיעה עצמו. דרך האינטרנט אפשר לעשות כך החל מחודש לפני הנסיעה ועד יום הנסיעה. כמובן שלא מומלץ לחכות לרגע האחרון כדי לרכוש ביטוח נסיעות.
האם יש הבדל במחירי הפוליסה בין בני המשפחה בגילאים שונים?
דמי הביטוח נקבעים לפי מספר פרמטרים, ביניהם: גיל, תקופת הביטוח, מצב בריאותי, כיסוי למטען והרחבות לפי אופי הנסיעה כגון: ספורט חורף, ספורט אתגרי ועוד.
למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח הנסיעות לחו"ל מטרתו להבטיח שאם יקרה משהו בלתי צפוי – תוכלו לפחות לטפל בו בצורה הטובה ביותר ובמינימום נטל כספי. המדינה אינה מתחייבת לספק שרות רפואי כלשהוא מחוץ לגבולות ישראל. ביטוח נוסעים לחו"ל בא להחליף את קופת החולים או את חוק הבריאות הממלכתי כך שבעת תאונה, פציעה, מחלה פתאומית, טיפול חרום וכדומה תהיה זכאי לכיסוי עלות השירותים הרפואיים בחו"ל. סוג סיכון אחר המכוסה בביטוח נוסעים לחו"ל הינו האפשרות של אובדן או גניבה של מטענכם האישי או חפצי ערך בעת הנסיעה.במקרה זה, הביטוח יכסה נזק כספי שייגרם לכם כתוצאה מהאבדן או אירוע הגניבה בחו"ל.
מה היתרונות ברכישת ביטוח נסיעות דרך חברת ביטוח?
בניגוד לביטוח חו"ל של חברות האשראי, הכיסוי של ביטוח דרך חברת ביטוח לרוב אינו מוגבל בזמן והוא מעניק כיסוי רחב יותר בתנאים טובים יותר. למשל, במרבית המקרים אין תקרה לסכום הפיצוי עבור אשפוז כפי שיש בביטוח של חברות האשראי, וגם רשימת הסעיפים המכוסים על ידי הביטוח רחבה יותר.
האם יש הבדל במחירי הפוליסה בין בני המשפחה בגילאים שונים?
דמי הביטוח נקבעים לפי מספר פרמטרים, ביניהם: גיל, תקופת הביטוח, מצב בריאותי, כיסוי למטען והרחבות לפי אופי הנסיעה כגון: ספורט חורף, ספורט אתגרי ועוד.
איך אדע איזה ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים לי?
בבואך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לבחון את האופציות הביטוחיות העומדות בפניך בהתאם לצרכים שלך, וכך להחליט על הביטוח המתאים לך. הצרכים של כל נוסע משתנים בהתאם למטרת הנסיעה והיעד. אדם הנוסע לאחת מבירות אירופה לרגל עסקים למשך יומיים זקוק לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שונה מחברו הנוסע לטייל בדרום אמריקה למשך שנה או יותר. חשוב לזכור, ככל שהביטוח מקיף יותר כך המענה שתקבלו במקרה הצורך יהיה רחב יותר ויאפשר לך לטייל בראש שקט. לעולם אל תבחרו ביטוח רק על פי מחירו, הבריאות שלכם יקרה מכל דבר.
מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב משני חלקים: החלק הראשון – כיסוי למקרה של בעיות בריאות ורפואיות לא צפויות; הכיסוי משתנה מביטוח לביטוח בהתאם לצרכי הלקוח. החלק השני – כיסוי בגין אובדן או נזק למטען האישי הנלווה.
יש לי ביטוח רפואי בארץ, למה לי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?
חוק ביטוח בריאות ממלכתי המאפשר קבלת טיפול רפואי במקרה הצורך תקף רק בתוך גבולות ישראל. גם אם יצאתם את גבולות המדינה לשעות ספורות, חוק ביטוח בריאות ממלכתי לא מאפשר לך קבלת טיפול רפואי, כל עוד אתה מחוץ לגבולות ישראל. לכן חשוב כל כך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, שכן זוהי האפשרות היחידה להיות מכוסה הן מבחינה רפואית והן מבחינת נזק למטען מחוץ לגבולות הארץ.
האם לא עדיף לעשות את ביטוח הנסיעות כשאגיע לחו"ל?
מרגע שיצאת את גבולות ישראל, אם אין לך ביטוח נסיעות לחו"ל, אתה אינך מבוטח בביטוח רפואי. ולכן, חובה לעשות את הביטוח עוד לפני הנסיעה, כדי להיות מכוסים מרגע היציאה מהארץ.
האם צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לפני כל נסיעה לחו"ל?
כן. לפני כל נסיעה לחו"ל מומלץ לדאוג לכיסוי ביטוחי לתקופת השהייה בחו"ל עבור כל אחד מהנוסעים. הביטוח תקף לנסיעה אחת ולתקופה רציפה, כפי שנבחרה מראש.
אני נוסע לחופשת סקי, האם אצטרך לעשות ביטוח מיוחד?
אפשר להרחיב את פוליסת הביטוח ולהוסיף לה משתנים שונים, בהתאם לאורך הנסיעה, סוג הפעילות המתוכננת, היעד אליו נוסעים וכדומה. כך, למשל, לאישה הרה מומלץ להרחיב את הפוליסה כדי לכלול כיסוי לנשים בהיריון, לתרמילאים מומלץ להוסיף סעיף חילוץ והטסה לארץ, וכך גם לכל מי שנוסע למקומות שעלולים לסבול מאסונות טבע (רעידות אדמה, צונאמי וכדומה. באשר לנוסעים לחופשת סקי, מומלץ להרחיב את הפוליסה כדי לכלול כיסוי במקרה של תאונות סקי.
המידע ניתן כשירות לציבור ולא מהווה תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני המתחשב בצרכים ומאפיינים אישיים. התשובות לא מהוות ייעוץ, המלצה או חוות דעת מסוג כלשהו לרבות באשר לכדאיות השקעה, חיסכון או היבטי מיסוי